Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

::.MultiCraft Jail.:: [30 slotów] [No-premium] Najlepszy serwer Jail w Polsce! Wbij, a nie pożałujesz!


Nnnoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe pluginy macie nawet;)

 

 

AuthMe, AutoMessage, Autorank, AutoSaveWorld, AzRank, BorderGuard, ChestShop, Citizens, Essentials, EssentialsChat, EssentialsSpawn, iConomy, Jail, MineResetLite, MultiVerse-Core, NoCheatPlus, OtherDrops, PermissionsEx, Rankup, RegenBlock, Reservations, SimpleRegionMarket, Vault, WorldEdit, WorldGuard

 

 

 

@top.

Serwera nie polecam, administracja ma gdzieś graczy, mute za nic, napisałem tylko że zaraz będzie więcej graczy i dostałem za nic mute, pzdr;)

 

Jak robicie serwer to chociaż ogarnijcie pluginy a nie ściągacie gotowce i stawiacie serwer, po cholerę kilka pluginów działających za to samo? ;x

Opublikowano

Dobry serwer ;) Wszystko ładnie dopracowane, Jedyny minus to mała ilość graczy.

Opublikowano

dostałeś muta, bo nie stosowałeś się do regulaminu. :)

 

ref

skoro piszesz takie rzeczy napisz jaką zasadę złamał i przestań lizać dupe jezeli sie ktoś wypowie na temat serwera bo komentarze są od komentowania ale tematu(serwera) a nie to co ktoś o nim napisał ..

Opublikowano

ref



ref



ref



ref



ref



UWAGA, SERWER NIECZYNNY Z POWODÓW TECHNICZNYCH. SERWER ZOSTANIE ODPALONY DZIŚ WIECZOREM LUB JUTRO.

Opublikowano

skoro piszesz takie rzeczy napisz jaką zasadę złamał i przestań lizać dupe jezeli sie ktoś wypowie na temat serwera bo komentarze są od komentowania ale tematu(serwera) a nie to co ktoś o nim napisał ..

A kogo na mpcforum, to obchodz co zlamal -_- Ludzi na serwerze wiedza za co.......

Serwer ON

 

ref

 

ref

 

ref

 

ref

 

ref

Opublikowano

Nie polecam serwera,

Po 1. Małe sektory

Po 2. Administracja to dzieci

Po 3. Za Sektor B płacisz $1000 a za stack Drewna $0.20 ( Za cobblestone dostajemy nie wiele więcej, jedynie $0.34)

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Serwer ON były problemy z maszyną, teraz jest wszystko ok. Zapraszam



Serwer on mozna wbijac !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...